Catering dietetyczny

 
Twoja Codzienna Dieta to zestaw pełnowartościowych posiłków bazujących na zróżnicowanych składnikach ze wszystkich grup produktów żywnościowych. Znajdziesz w nim wysokiej jakości ryby, mięso, nabiał, jaja, pełnoziarniste produkty zbożowe, strączki, orzechy i pestki, oliwę, świeże warzywa i owoce, napoje roślinne. Wartość zdrowotną posiłków podnosimy jeszcze bardziej dzięki użyciu superfoods oraz naturalnych przypraw i świeżych ziół. Wybierz ją, jeśli lubisz smacznie i zdrowo zjeść. Dieta jest odpowiednia dla wszystkich, zarówno dla osób z właściwą masą ciała jak i dla osób z nadwagą. Twoja Codzienna Dieta to świetny wybór dla kobiet i dla mężczyzn w każdym wieku, niezależnie od prowadzonego trybu życia. Wybierz swój wariant kaloryczny, korzystaj z urozmaiconej, zbilansowanej diety, która codziennie trafi pod Twoje drzwi
Warianty kaloryczne Twojej Codziennej Diety:
1250 kcal 4 posiłki
1500 kcal 4 posiłki
2000 kcal 4 posiłki
2500 kcal 5 posiłków
 
 
Twoja Sportowa Dieta to zestaw pełnowartościowych, wysokobiałkowych posiłków bazujących na zróżnicowanych składnikach ze wszystkich grup produktów żywnościowych. Znajdziesz w niej wysokiej jakości ryby, mięso, nabiał, jaja, pełnoziarniste produkty zbożowe, strączki, orzechy i pestki, oliwę, świeże warzywa i owoce, napoje roślinne, produkty sojowe. Wartość zdrowotną posiłków podnosimy jeszcze bardziej dzięki użyciu superfoods oraz naturalnych przypraw i świeżych ziół. Dieta zawiera odżywcze koktajle białkowe oraz proteinowe przekąski, które sami przygotowujemy. Wybierz ją, jeśli Twoim celem jest zoptymalizowanie efektów treningowych. Dzięki niej możesz redukować tkankę tłuszczową, rozwijać masę mięśniową, zwiększać energię czy szybciej regenerować się po treningu. Dostarczysz niezbędnych aminokwasów, węglowodanów złożonych, witamin, składników mineralnych, kwasów omega 3 i błonnika, które zapewnią prawidłowy metabolizm, odbudowę włókien mięśniowych oraz zapasów glikogenu. Twoja Sportowa Dieta to świetny wybór zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn w każdym wieku. To idealna dieta dla osób aktywnych, które chcą połączyć smaczne i zdrowe odżywianie z treningiem sportowym. Wybierz swój wariant kaloryczny i korzystaj ze zbilansowanej diety, która codziennie trafi pod Twoje drzwi.
 
Warianty kaloryczne Twojej Sportowej Diety:
2000 kcal 4 posiłki
3000 kcal 5 posiłków
4000 kcal 5 posiłków
 
Twoja Bezmięsna Dieta to zestaw pełnowartościowych posiłków bazujących na zróżnicowanych składnikach z wyłączeniem mięsa, ryb i jego przetworów. To smaczna, zbilansowana dieta wegetariańska, w której oprócz produktów pochodzenia roślinnego znajduje się chudy nabiał oraz jaja. W posiłkach znajdziesz pełnoziarniste produkty zbożowe, strączki, orzechy, świeże warzywa i owoce, produkty sojowe i napoje roślinne. Nie ma w niej dodatku cukru, są za to naturalne, aromatyczne przyprawy oraz superfoods. Dieta skierowana jest zarówno dla osób z prawidłową masą ciała jak i z nadwagą. Wybierz ją jeśli lubisz smacznie i zdrowo zjeść wykluczając mięso i ryby. Twoja Bezmięsna Dieta to świetny wybór zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn w każdym wieku, niezależnie od prowadzonego trybu życia. Zapewni Ci wspaniałe samopoczucie! Wybierz swój wariant kaloryczny i korzystaj z urozmaiconej diety, która codziennie trafi pod Twoje drzwi.
 
Warianty kaloryczne Twojej Bezmięsnej Diety:
1500 kcal 4 posiłki
1700 kcal 4 posiłki
1900 kcal 4 posiłki
 
 Twój Dietetyczny Obiad to dietetyczne danie obiadowe, które trafi do Ciebie każdego dnia jest zbilansowanym przez dietetyka posiłkiem, gotowym do spożycia. Ciepły, pachnący i smaczny obiad dostarczy Ci maksymalnie 650 kcal co gwarantuje Ci kontrolę nad przyjmowaną ilością energii. Masz pewność, że Twój obiad jest odżywczyi sycący a Twoja dieta urozmaicona. Każdy posiłek jest przygotowany przez naszych kucharzy z niezwykłą starannością, z użyciem wysokiej jakości świeżych składników. Twój dietetyczny obiad to idealne rozwiązanie dla Ciebie, gdy zależy Ci na racjonalnym odżywianiu ale brak czasu na zakupy, planowanie i gotowanie  zdrowych posiłków uniemożliwia realizację Twoich  celów zdrowotnych czy sylwetkowych.
 
Warianty kaloryczne:
650 kcal

 

 

Dlaczego nasza dieta jest właśnie dla Ciebie?       

  

Catering Dietetyczny Casablanca to dopasowany system żywienia dla każdego, kto ma na uwadze swoją kondycję fizyczną i zdrowie.

  • Dla Ciebie, jeśli chcesz mieć pewność dostarczania zbilansowanych, pełnowartościowych i posiłków
  • Dla Ciebie, jeśli chcesz aby Twoja dieta była smaczna i zdrowa
  • Dla Ciebie, jeśli nie masz ścisłych wytycznych dietetycznych a pragniesz wpłynąć na poprawę wyglądu swojej sylwetki i samopoczucia.

Korzyści płynące z naszych diet:

Będziesz mieć więcej czasu
To my planujemy za Ciebie posiłki na każdym etapie - Począwszy od listy zakupów po zmywanie.....

Odkryjesz nowe trendy żywieniowe 
Dzięki naszemu dietetykowi który łączy tradycyjne smaki z nowoczesnymi trendami żywieniowymi Twoje dania będą urozmaicone pod każdym względem.

Poprawisz stan swojego zdrowia
W każdej z naszych diet znajdują się tylko i wyłącznie zdrowe produkty. Posiłki przygotowywane są ze świeżych produktów dobrych jakościowo.
Dokładamy wszelkich starań aby Twój organizm otrzymał wszystko to co najlepsze.

Kaloryczność

Dopasowanie kaloryczności to kwestia indywidualna uzależniona od Twojego:

  • Stylu życia
  • Obowiązków dnia codziennego
  • Rodzaju pracy
  • 3W (Waga, Wzrost, Wiek)
  • Celu

*W kwestii dokładnego określenia i dopasowania wybranej energetyki żywienia, skonsultuj się z naszym dietetykiem i bądź pewien swego planu ! 

 

Zespół dietetyczny 

Opiekę specjalisty w kwestii planowania żywienia pełni wykwalifikowany dietetyk który odpowiada za bilansowanie oraz różnicowanie diet pod kątem jakości oraz wartości odżywczych potraw.
Na podstawie jego pasji do zdrowego oraz wartościowego odżywiania i edukacji w tejże kwestii, doświadczeni kucharze Tworzą dla Ciebie w pełni smaczne, różnorodne i pożywne dania.

Gdzie realizujemy zamówienia?

Dostawy są realizowane na terenie miasta i gminy Oświęcim.
Dostawa może również zostać zrealizowana poza obszarami wskazanymi, po wcześniejszym uzgodnieniu z sprzedawcą oraz ustaleniu dodatkowej opłaty za dostawę.


Rekomendacje

Rafał Kukla - Trener Personalny, Magister Wychowania Fizycznego

 

„Catering dietetyczny który oferuje Restauracja Casablanca, jest w pełni odpowiadającym moim wymaganiom.
Odpowiednia nauka wzorców żywieniowych, realizacja celów zdrowotnych oraz poprawa energii
oraz samopoczucia to nieliczne z korzyści jakie za nim płyną.
Jestem spokojny o siebie oraz swoich podopiecznych, którzy zaufali tej marce.”

Mariola Chowaniec – Magister Zdrowia Publicznego, Dietetyk, specjalista psychodietetyki
„To, co jesz odpowiada za to, jak się czujesz.
Właściwie zbilansowana dieta zapewni Ci siłę do działania i dobry nastrój.
Wybierając Catering Dietetyczny Restauracji Casablanca zyskujesz
nie tylko mnóstwo wolnego czasu, ale także świadomość,
że Twoja dieta dostarcza Ci składników odżywczych, których potrzebujesz.”

 


REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG CATERINGOWYCH